Vyšší odborná škola sociální a teologická – DORKAS

Blažejské náměstí 9, Olomouc

Ubytování pro studentky a studenty školy Dorkas

Vyšší odborná škola sociální a teologická – Dorkas poskytuje na základě Smlouvy o ubytování studentkám/studentům vyšších odborných škol a vysokých škol ubytování na Studentské koleji Dorkas. Ve vztahu ke studentům vyšších odborných škol má studentská kolej statut školského ubytovacího zařízení (domov mládeže). 

Studentská kolej je součástí školní budovy na Blažejském náměstí 9 v Olomouci. Ve všech prostorách studentské koleje se lze připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Studentky/studenti mohou být ubytovaní na studentské koleji jen na základě ubytovacího řízení, které se provádí podle Směrnice ředitele školy o ubytovacím řízení. Studenti školy Dorkas mohou podávat přihlášky k ubytování od 10. května do 31. října. 

Informace o ubytovacím řízení denních studentů jiných vyšších odborných škol naleznete zde.

Ubytovací řízení se provádí na základě písemné Přihlášky podané studentkou/studentem. Podáním přihlášky studentka/student přijímá podmínky ubytování a závazky s ním spojené tak, jak je upravuje Smlouva o ubytování a Domovní řád studentské koleje Dorkas.

Smlouva o ubytování mezi školou a studentkou/studentem se uzavírá na dobu celého školního roku (10 měsíců), případně na celý zbytek školního roku, je-li uzavřena později než 1. září. 

Podmínkou pro ubytování studentky/studenta na koleji je uzavření Smlouvy o ubytování a úhrada ubytovací jistiny ve výši 1500,- Kč.

Pro školní rok 2018/2019 jsou měsíční poplatky za ubytování pro denní studenty VOŠ stanoveny takto:

     I. kategorie (jednolůžkový pokoj) 1700 Kč

     II. kategorie (dvoulůžkový pokoj) 1500 Kč

     III. kategorie (třílůžkový pokoj) 1400 Kč

     IV. kategorie (čtyřlůžkový pokoj) 1300 Kč

V případě zájmu o ubytování na studentské koleji Dorkas kontaktujte hospodářku školy, paní Martu Pípalovou: tel.: 585 208 811, mobil: 731 133 912, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceník poplatků spojených s ubytováním